Licensed to: Chisholm Schools
Oklahoma Indoor
Enid Expo Center
02/11/2017 - 02/11/2017
Team Scores
MALE TEAM SCORES 3A-1A
1 CHISHOLM CHIS 95.000
2 KINGSTON KINS 52.000
3 LITTLE AXE LITT 51.000
4 MARLOW MARL 43.000
5 LUTHER LUTH 42.000
6 MOORELAND MOOE 34.000
7 HEAVENER HEAV 22.000
7 WRIGHT CITY WRIG 22.000
9 PURCELL PURC 18.000
9 NORTHEAST ACADEMY NORH 18.000
11 THOMAS-FAY-CUSTER THOA 12.000
11 C CHISHOLM CHIS 12.000
11 OKEMAH OKEM 12.000
14 B CHISHOLM BHIS 8.000
14 CHEROKEE CHERO 8.000
14 WATONGA WATO 8.000
17 WOODLAND WOOL 6.000
17 HENNESSEY HENN 6.000
19 OKLAHOMA BIBLE OBA 4.000
20 COMANCHE COMA 2.000
21 PROVIDENCE CLASSICAL PROV 1.000
FEMALE TEAM SCORES 3A-1A
1 CHISHOLM CHIS 121.000
2 OKEMAH OKEM 57.000
3 KINGSTON KINS 43.000
4 HENNESSEY HENN 30.000
5 MARIETTA MARI 28.000
6 HEAVENER HEAV 27.000
7 SHARON-MUTUAL SHAR 24.000
8 B CHISHOLM BHIS 20.000
8 LUTHER LUTH 20.000
10 BEAVER BEAV 18.000
10 LITTLE AXE LITT 18.000
12 C CHISHOLM CHIS 16.000
13 MARLOW MARL 14.000
14 WASHINGTON WASH 12.000
15 WRIGHT CITY WRIG 10.000
16 COMANCHE COMA 9.000
17 WALTERS WALT 8.000
18 WATONGA WATO 6.000
18 BRAY-DOYLE BRDO 6.000
20 PROVIDENCE CLASSICAL PROV 3.000
20 THOMAS-FAY-CUSTER THOA 3.000
Meet Results
Ev# 1 GIRLS 3A-1A 55m Hurdles Ev# 5 GIRLS 3A-1A 55m Dash Ev# 9 GIRLS 3A-1A 4x800m Relay Ev# 13 GIRLS 3A-1A 400m Dash
Ev# 17 GIRLS 3A-1A 3200m Run Ev# 21 GIRLS 3A-1A 640m Relay Ev# 25 GIRLS 3A-1A 800m Run Ev# 29 GIRLS 3A-1A 1600m Run
Ev# 33 GIRLS 3A-1A 1280m Relay Ev# 37 GIRLS 3A-1A High Jump Ev# 41 GIRLS 3A-1A Long Jump Ev# 45 GIRLS 3A-1A Pole Vault
Ev# 49 GIRLS 3A-1A Shot Put Ev# 3 BOYS 3A-1A 55m Hurdles Ev# 7 BOYS 3A-1A 55m Dash Ev# 11 BOYS 3A-1A 4x800m Relay
Ev# 15 BOYS 3A-1A 400m Dash Ev# 19 BOYS 3A-1A 3200m Run Ev# 23 BOYS 3A-1A 640m Relay Ev# 27 BOYS 3A-1A 800m Run
Ev# 31 BOYS 3A-1A 1600m Run Ev# 35 BOYS 3A-1A 1280m Relay Ev# 39 BOYS 3A-1A High Jump Ev# 43 BOYS 3A-1A Long Jump
Ev# 47 BOYS 3A-1A Pole Vault Ev# 51 BOYS 3A-1A Shot Put
[Top of Page] [Event List]
Event 1 GIRLS 3A-1A 55m Hurdles
PL Name TEAM TIME
FINALS
1 Rachael Shewey 12 Chisholm 9.00
2 Allie Flanner 11 Okemah 9.23
3 Sydney Ruder 12 Chisholm 9.28
4 Emily Swenton 12 Chisholm 9.38
5 Makayla Zimmer 12 Washington 9.88
6 Kelli Morgan 12 Heavener 10.05
7 Alexis Flanner 12 Okemah 10.37
8 Bailee Passmore 10 Little Axe 10.75
PRELIMS
1 Rachael Shewey 12 Chisholm 9.04 Q
2 Sydney Ruder 12 Chisholm 9.30 Q
3 Allie Flanner 11 Okemah 9.35 Q
4 Emily Swenton 12 Chisholm 9.45 Q
5 Makayla Zimmer 12 Washington 9.83 Q
6 Kelli Morgan 12 Heavener 10.00 Q
7 Alexis Flanner 12 Okemah 10.11 Q
8 Bailee Passmore 10 Little Axe 10.80 Q
9 Ashley Hayden 12 Luther 11.51
[Top of Page] [Event List]
Event 5 GIRLS 3A-1A 55m Dash
PL Name TEAM TIME
FINALS
1 Sydney Ruder 12 Chisholm 7.63
2 Carmen Spain 12 Okemah 7.75
3 Rachael Shewey 12 Chisholm 7.88
4 Emilie Kemp 11 Beaver 7.90
5 Emily Swenton 12 Chisholm 8.00
6 Kayla Swanegan 10 Watonga 8.02
7 Kara Gregory 12 Little Axe 8.30
Shelby Compton 12 Watonga DNF
PRELIMS
1 Sydney Ruder 12 Chisholm 7.61 Q
2 Rachael Shewey 12 Chisholm 7.78 Q
3 Emilie Kemp 11 Beaver 7.86 Q
4 Carmen Spain 12 Okemah 7.90 Q
5 Emily Swenton 12 Chisholm 8.08 Q
6 Kayla Swanegan 10 Watonga 8.09 Q
7 Shelby Compton 12 Watonga 8.11 Q
8 Kara Gregory 12 Little Axe 8.15 Q
9 Bailee Passmore 10 Little Axe 8.25
10 Lea Mehlfeldt 12 Bray-Doyle 8.58
11 Kiley Morphis 12 Luther 8.73
12 Hunter Kelly 10 Bray-Doyle 8.76
12 Makinzie Byrne 9 Luther 8.76
14 Allie Rowlett 9 Providence Classical 8.77
15 Haleigh Marcon 10 Little Axe 8.87
16 Mackinly Jones 9 Luther 9.03
17 Anna Sanders 11 Heavener 9.33
[Top of Page] [Event List]
Event 9 GIRLS 3A-1A 4x800m Relay
NAME - TEAM TIME
1 Chisholm A Chisholm 11:12.24
2 Hennessey A Hennessey 11:35.52
3 Kingston A Kingston 11:48.93
4 Little Axe A Little Axe 11:57.24
5 B Chisholm A B Chisholm 12:38.33
[Top of Page] [Event List]
Event 13 GIRLS 3A-1A 400m Dash
PL Name TEAM TIME
1 Kaitlin Colleary 12 C Chisholm 1:04.15
2 Rosie Perez 11 Sharon-Mutual 1:06.09
3 Barbara Johnson 12 Heavener 1:06.55
4 Kasey Colleary 9 Chisholm 1:08.49
5 Solea Nunnley 11 Luther 1:10.00
6 Kara Gregory 12 Little Axe 1:11.00
7 Rosa Mata 11 Watonga 1:12.69
8 Lexi Fraser 12 Okemah 1:13.76
9 Kelli Morgan 12 Heavener 1:13.80
10 Jaci Rodriguez 12 Hennessey 1:14.03
11 Emilie Kemp 11 Beaver 1:14.78
12 Tayler Lee 12 Okemah 1:15.70
13 Hunter Kelly 10 Bray-Doyle 1:15.71
14 Lea Mehlfeldt 12 Bray-Doyle 1:17.80
15 Tyler Trott 11 Little Axe 1:18.45
16 Heather Big Medicine 9 Watonga 1:18.60
17 Jessie Schovanec 11 Hennessey 1:19.59
18 Audrey Dew 9 Providence Classical 1:21.75
19 Cassie Williams 9 Thomas-Fay-Custer 1:23.37
20 Kymmie Evans 11 Bray-Doyle 1:30.53
21 Makayla Whiteshield 9 Thomas-Fay-Custer 1:33.38
[Top of Page] [Event List]
Event 17 GIRLS 3A-1A 3200m Run
PL Name TEAM TIME
1 Mandy Sykora 9 Marietta 11:39.02
2 Kaelyn Dobbins 9 Comanche 12:09.39
3 Barbara Johnson 12 Heavener 12:33.68
4 Aspen Tuck 10 Wright City 13:33.06
5 Abby Kelly 9 Marlow 14:08.94
6 Michaela Henshaw 9 Little Axe 14:09.31
[Top of Page] [Event List]
Event 21 GIRLS 3A-1A 640m Relay
NAME - TEAM TIME
1 Chisholm A Chisholm 1:26.47
2 Okemah A Okemah 1:33.12
3 Kingston A Kingston 1:36.44
4 Luther A Luther 1:36.68
5 Little Axe A Little Axe 1:39.57
6 Bray-Doyle A Bray-Doyle 1:47.21
7 Hennessey A Hennessey 1:50.64
Watonga A Watonga DNF
[Top of Page] [Event List]
Event 25 GIRLS 3A-1A 800m Run
PL Name TEAM TIME
1 Mandy Sykora 9 Marietta 2:32.54
2 Kelsie Dent 10 Chisholm 2:35.31
3 Rosie Perez 11 Sharon-Mutual 2:35.36
4 Barbara Johnson 12 Heavener 2:36.51
5 Abigail Howard 9 Providence Classical 2:37.44
6 Kaelyn Dobbins 9 Comanche 2:39.44
7 Tayler Lee 12 Okemah 2:58.41
8 Kyrena Webster 9 Hennessey 3:06.39
9 Fatima Gonzalez 9 B Chisholm 3:08.52
10 Heather Big Medicine 9 Watonga 3:09.91
11 Natalya Asay 11 C Chisholm 3:10.07
12 Ashley Moore 9 B Chisholm 3:20.39
13 Taylor Nelson 9 Little Axe 3:51.93
[Top of Page] [Event List]
Event 29 GIRLS 3A-1A 1600m Run
PL Name TEAM TIME
1 Harlie Schmeling 12 Sharon-Mutual 5:27.28
2 Mandy Sykora 9 Marietta 5:37.39
3 Aspen Tuck 10 Wright City 6:17.22
4 Abby Kelly 9 Marlow 6:22.96
5 Kylee Vogt 9 Chisholm 6:35.07
6 Heather Arriaza 9 Providence Classical 6:41.83
7 Abby Henshaw 9 Little Axe 6:42.23
8 Halie Elston 9 Watonga 6:43.95
9 Payton Nelson 10 Little Axe 7:03.92
10 Katie Durbin 10 B Chisholm 7:10.21
11 Claire Ullery 9 Hennessey 7:28.61
[Top of Page] [Event List]
Event 33 GIRLS 3A-1A 1280m Relay
NAME - TEAM TIME
1 Chisholm A Chisholm 3:15.60
2 B Chisholm A B Chisholm 3:34.42
3 Kingston A Kingston 3:34.74
4 Hennessey A Hennessey 3:42.92
5 Watonga A Watonga 3:45.08
6 Little Axe A Little Axe 3:48.34
7 Bray-Doyle A Bray-Doyle 4:24.45
[Top of Page] [Event List]
Event 37 GIRLS 3A-1A High Jump
PL Name TEAM MARK
1 Solea Nunnley 11 Luther 4-08.00
2 Tayler Lee 12 Okemah 4-04.00
2 Stewart McCuan 10 Kingston 4-04.00
4 Emilie Kemp 11 Beaver 4-02.00
Kelli Morgan 12 Heavener ND
Krystin Taylor 10 Little Axe ND
[Top of Page] [Event List]
Event 41 GIRLS 3A-1A Long Jump
PL Name TEAM MARK
1 Emilie Kemp 11 Beaver 14-10.05
2 Lexi Fraser 12 Okemah 14-06.00
3 Carmen Spain 12 Okemah 13-10.00
4 Lea Mehlfeldt 12 Bray-Doyle 13-08.00
5 Tyler Trott 11 Little Axe 13-03.05
6 Kelli Cooper 10 Okemah 12-07.00
7 Allie Rowlett 9 Providence Classical 12-03.05
8 Haleigh Marcon 10 Little Axe 12-01.00
9 Abby Henshaw 9 Little Axe 11-08.00
10 Anna Sanders 11 Heavener 11-03.00
11 Kyrena Webster 9 Hennessey 11-01.05
12 Mackinly Jones 9 Luther 10-07.00
Makinzie Byrne 9 Luther ND
[Top of Page] [Event List]
Event 45 GIRLS 3A-1A Pole Vault
PL Name TEAM MARK
1 Hanna Brown 11 Washington 10-06.00
2 Calli Ray 10 Walters 9-06.00
3 Gabby Bartley 9 C Chisholm 7-00.00
4 Kelli Cooper 10 Okemah 6-06.00
4 Cassie Williams 9 Thomas-Fay-Custer 6-06.00
5 Keely Githens 9 Chisholm 6-00.00
5 Hallie King 9 Chisholm 6-00.00
[Top of Page] [Event List]
Event 49 GIRLS 3A-1A Shot Put
PL Name TEAM MARK
1 Shakotah Cripps 12 Heavener 31-00.00
2 Molly O'Connell 11 Marlow 28-08.00
3 Carson Schatz 9 Chisholm 27-04.05
4 Cydney Stotts 12 Hennessey 26-06.05
5 Ayerim Fierro 12 Hennessey 26-03.05
6 Makenzi Henderson 11 Watonga 25-04.05
7 Delia Jaskson 10 Little Axe 25-01.05
8 Hayden Johnson 9 Chisholm 24-02.00
9 Bianca Reyes 11 Watonga 23-11.05
10 Ariayna Yellowbank 9 Watonga 20-06.05
Kymmie Evans 11 Bray-Doyle ND
[Top of Page] [Event List]
Event 3 BOYS 3A-1A 55m Hurdles
PL Name TEAM TIME
FINALS
1 Jared Meier 12 Chisholm 8.70
2 Matt Lancaster 12 Cherokee 9.48
3 Colby Johnson 12 Kingston 10.30
4 Connor Campbell 12 Okemah 10.97
5 Sam Fox 9 Kingston 10.98
PRELIMS
1 Jared Meier 12 Chisholm 8.77 Q
2 Connor Campbell 12 Okemah 9.32 Q
3 Matt Lancaster 12 Cherokee 9.42 Q
4 Colby Johnson 12 Kingston 10.59 Q
5 Sam Fox 9 Kingston 10.74 Q
[Top of Page] [Event List]
Event 7 BOYS 3A-1A 55m Dash
PL Name TEAM TIME
FINALS
1 Leslie James Jr 10 Northeast Academy 6.80
2 Garrett Voyles 10 Kingston 6.90
3 Darrian Rambao 12 Wright City 6.98
4 Josh Leverance 11 C Chisholm 7.05
5 Miles Atherton 11 C Chisholm 7.08
6 Justin Silas 10 B Chisholm 7.17
7 Josh Jetton 11 Little Axe 7.22
8 Connor Campbell 12 Okemah 7.23
PRELIMS
1 Garrett Voyles 10 Kingston 6.92 Q
2 Leslie James Jr 10 Northeast Academy 6.93 Q
3 Darrian Rambao 12 Wright City 7.05 Q
4 Miles Atherton 11 C Chisholm 7.07 Q
5 Josh Leverance 11 C Chisholm 7.09 Q
6 Josh Jetton 11 Little Axe 7.19 Q
7 Justin Silas 10 B Chisholm 7.20 Q
8 Connor Campbell 12 Okemah 7.22 Q
9 Kyle Gooden Watonga 7.27
9 Brayden Staab 10 Chisholm 7.27
11 Michael Worthen 10 C Chisholm 7.29
12 Jack Duschell 10 Heavener 7.30
13 Wesley Sikes 11 Okemah 7.39
14 Austin Woods 12 Mooreland 7.40
15 Eli Carlson 9 Luther 7.44
16 Matt Lancaster 12 Cherokee 7.46
16 Haiden Craig 9 Luther 7.46
18 Hunter House 11 Watonga 7.47
19 Jj Maldonado 10 Kingston 7.48
19 Owen Waxell 11 Marlow 7.48
21 Clayton Evans 11 Mooreland 7.50
22 Dylon Castillo 9 Thomas-Fay-Custer 7.65
22 Sam Fox 9 Kingston 7.65
24 Garrett Mcdowell 9 C Chisholm 7.66
25 Ian Clark 12 Bray-Doyle 7.67
26 Seth Crozier 9 Providence Classical 7.68
27 Isaac Raymond 9 Providence Classical 7.92
28 Ty Linam 9 Marlow 8.09
29 Trenton Morgan 9 Marlow 8.11
30 Greg Hill 9 Providence Classical 8.26
31 Triston Pearson 9 Luther 9.45
[Top of Page] [Event List]
Event 11 BOYS 3A-1A 4x800m Relay
NAME - TEAM TIME
1 Little Axe A Little Axe 9:28.34
2 Mooreland A Mooreland 9:28.85
3 Marlow A Marlow 9:42.98
4 Kingston A Kingston 9:47.58
Wright City A Wright City DNF
[Top of Page] [Event List]
Event 15 BOYS 3A-1A 400m Dash
PL Name TEAM TIME
1 Jared Meier 12 Chisholm 54.44
2 Leslie James Jr 10 Northeast Academy 56.71
3 Kelsie Noah 12 Wright City 57.02
4 Dylan Reneau 12 Chisholm 57.24
5 Dillion Fuksa 12 Hennessey 58.59
6 Seth Crozier 9 Providence Classical 58.76
7 Connor Campbell 12 Okemah 58.91
8 Clayton Evans 11 Mooreland 1:01.19
9 Jay Cross 10 Luther 1:01.24
10 Leo Luevanos 11 Hennessey 1:01.35
11 Kyle Gooden Watonga 1:01.36
12 Manazio Bowen Northeast Academy 1:01.66
13 Jesse Munoz 11 Hennessey 1:02.40
14 Louis Regalado 11 Luther 1:03.21
15 Michael Worthen 10 C Chisholm 1:03.30
16 Justin Franklin 9 Bray-Doyle 1:03.68
17 Brayden Lay 9 Little Axe 1:03.70
18 Wesley Sikes 11 Okemah 1:03.73
19 Jj Maldonado 10 Kingston 1:04.17
20 Greg Hill 9 Providence Classical 1:05.26
21 Kane Helton 9 Bray-Doyle 1:05.48
22 Kaleb Glover 10 Marlow 1:05.51
23 Thomas Goff 9 Mooreland 1:05.58
24 Dylon Castillo 9 Thomas-Fay-Custer 1:05.63
25 Gunther Helton 9 Bray-Doyle 1:05.64
26 Tristan Cargle 11 Mooreland 1:05.78
27 Denver Whitlow 10 Thomas-Fay-Custer 1:08.37
[Top of Page] [Event List]
Event 19 BOYS 3A-1A 3200m Run
PL Name TEAM TIME
1 Collen Mclain 9 Mooreland 10:15.38
2 Liam Johnson 9 Marlow 10:34.32
3 Maliek Lira 10 Heavener 11:03.71
4 Nathan Binns 12 Heavener 11:05.67
5 Jose Solis 9 Comanche 11:38.83
6 Lucas Martinez 10 Marlow 12:58.81
7 Caleb Anderson 12 Little Axe 13:16.40
[Top of Page] [Event List]
Event 23 BOYS 3A-1A 640m Relay
NAME - TEAM TIME
1 Chisholm A Chisholm 1:17.27
2 Luther A Luther 1:21.61
3 Kingston A Kingston 1:22.62
4 Okemah A Okemah 1:23.15
5 Hennessey A Hennessey 1:23.60
6 B Chisholm A B Chisholm 1:25.09
7 Marlow A Marlow 1:25.72
8 Wright City A Wright City 1:26.49
9 Bray-Doyle A Bray-Doyle 1:30.78
[Top of Page] [Event List]
Event 27 BOYS 3A-1A 800m Run
PL Name TEAM TIME
1 Kelsie Noah 12 Wright City 2:16.80
2 Lonnie Leighton 9 Chisholm 2:21.37
3 Westen Hebblethwaite 11 Little Axe 2:21.99
4 Nathan Binns 12 Heavener 2:25.07
5 Jay Cross 10 Luther 2:27.08
6 Jaime Rodriguez 11 B Chisholm 2:30.33
7 Declan Mclain 11 Mooreland 2:30.86
8 Justin Stallings 12 Heavener 2:31.68
9 Alexis Perez 11 Hennessey 2:31.96
10 Lucas Martinez 10 Marlow 2:33.23
11 Thomas Goff 9 Mooreland 2:33.28
12 Maliek Lira 10 Heavener 2:33.85
13 Dallas Delao 10 Watonga 2:36.95
14 Louis Regalado 11 Luther 2:37.64
15 Raul Puente 10 Kingston 2:37.65
16 Jonathan Marquez 11 Watonga 2:39.54
[Top of Page] [Event List]
Event 31 BOYS 3A-1A 1600m Run
PL Name TEAM TIME
1 Carlos Vallejo 9 Chisholm 4:56.43
2 Collen Mclain 9 Mooreland 4:57.63
3 Braden Clapp 11 Woodland 5:05.32
4 Keaton Mckay 12 Chisholm 5:10.68
5 Ben Ivory 12 Marlow 5:13.28
6 Caleb Brown 9 Marlow 5:22.99
7 Westen Hebblethwaite 11 Little Axe 5:27.86
8 Tyler Machia 9 Chisholm 5:52.16
9 Jesse Northam 9 Kingston 5:52.26
10 Jose Solis 9 Comanche 5:55.36
11 Noah Hightower 9 Watonga 6:12.81
12 Zac Norris 11 Little Axe 6:31.11
13 Brittain Ellison 11 Mooreland 6:33.93
[Top of Page] [Event List]
Event 35 BOYS 3A-1A 1280m Relay
NAME - TEAM TIME
1 Chisholm A Chisholm 2:53.43
2 Little Axe A Little Axe 3:00.39
3 Marlow A Marlow 3:00.89
4 Watonga A Watonga 3:01.31
5 B Chisholm A B Chisholm 3:02.04
6 Luther A Luther 3:04.31
7 Kingston A Kingston 3:08.03
8 Mooreland A Mooreland 3:10.93
9 Bray-Doyle A Bray-Doyle 3:21.75
[Top of Page] [Event List]
Event 39 BOYS 3A-1A High Jump
PL Name TEAM MARK
1 Cole Statsny 9 Luther 5-04.00
2 Lonnie Leighton 9 Chisholm 5-02.00
Brayden Lay 9 Little Axe ND
Josh Jetton 11 Little Axe ND
Wesley Sikes 11 Okemah ND
[Top of Page] [Event List]
Event 43 BOYS 3A-1A Long Jump
PL Name TEAM MARK
1 Dakota Pridemore 11 Luther 20-02.00
2 Josh Jetton 11 Little Axe 19-08.00
3 Miles Atherton 11 C Chisholm 19-01.05
4 Garrett Voyles 10 Kingston 19-00.00
5 Justin Stallings 12 Heavener 18-06.00
6 Dalton James 11 Little Axe 18-05.00
7 Jack Duschell 10 Heavener 18-00.05
8 Cole Statsny 9 Luther 16-07.05
9 Seth Crozier 9 Providence Classical 15-11.05
10 Matthew Buchanan 9 Providence Classical 14-06.00
11 Ian Clark 12 Bray-Doyle 14-03.00
12 Sam Fox 9 Kingston 14-02.00
13 Isaac Raymond 9 Providence Classical 13-11.00
14 Jared Davis 9 Kingston 12-04.00
15 Wesley Saltsman 9 Bray-Doyle 11-07.00
[Top of Page] [Event List]
Event 47 BOYS 3A-1A Pole Vault
PL Name TEAM MARK
1 Brock Hottel 11 Purcell 16-00.00
2 Slayde Little 11 Purcell 15-00.00
3 Marcus Mercer 12 Marlow 14-00.00
4 Chris Marshall 12 Oklahoma Bible 12-06.00
5 Cole Statsny 9 Luther 12-00.00
6 Grant Dick 12 Chisholm 12-00.00
7 Isaac Smith 10 Luther 12-00.00
7 Owen Howard 10 Marlow 12-00.00
9 Brayden Staab 10 Chisholm 11-00.00
10 Jake Traynor 12 B Chisholm 10-06.00
10 Tanner Blanchard 11 Kingston 10-06.00
12 Hunter House 11 Watonga 9-00.00
12 Wesley Bailey 10 Marlow 9-00.00
Erick Mack 10 Okemah ND
Rj Watts 10 Okemah ND
Dakota Pridemore 11 Luther ND
[Top of Page] [Event List]
Event 51 BOYS 3A-1A Shot Put
PL Name TEAM MARK
1 Nick Roof 11 Thomas-Fay-Custer 47-01.00
2 Dalton Johnson 10 Kingston 43-09.00
3 Tyler Eagle 12 Heavener 42-01.50
4 Zak Bradley 10 Kingston 42-01.50
5 Chance Bratton 11 Thomas-Fay-Custer 40-11.00
6 Bryce Johnson 11 Marlow 40-10.00
7 Brandon Park 11 Little Axe 39-11.00
8 Printiss Driskill 11 Luther 37-07.00
9 Jacob Harriage 10 Marlow 33-11.00
10 Peyton Robinett 11 Chisholm 33-10.00
11 Mason Myers 11 C Chisholm 33-08.50
12 Chance Pridemore 9 Luther 33-00.00
13 Weston Early 9 Little Axe 32-04.50
14 Jackson Brown 10 Luther 32-02.00
15 Matthew White 10 Kingston 31-06.50
16 Evan Wahpekeche 10 Little Axe 30-07.50
17 Braden Clingenpeel C Chisholm 30-06.50
18 Jesse Northam 9 Kingston 29-00.00
18 Josh Hutson 12 B Chisholm 29-00.00
20 Luke Durbin 12 C Chisholm 27-08.00
21 Matthew Buchanan 9 Providence Classical 23-02.50
22 Caleb Hutson C Chisholm 14-11.00
[Top of Page] [Event List]