Owasso Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
13.49 | Abigail Kubien | 41st | Finals H6 | Complete | |
200 Meter Dash | |||||
27.04 | SB | Claire Reimer | 17th | Finals H7 | Complete |
400 Meter Dash | |||||
1:01.93 | Madeline Fenner | 10th | Finals H8 | Complete | |
800 Meter Run | |||||
2:31.54 | SB | Katie Massera | 10th | Finals H4 | Complete |
2:52.09 | Olivia Graham | 33rd | Finals H4 | Complete | |
1600 Meter Run | |||||
4:59.83 | Bella Nelson | 1st | Finals H3 | Complete | |
5:36.83 | SB | Andie Humes | 14th | Finals H3 | Complete |
5:49.55 | SB | Brooklyn Garafola | 22nd | Finals H2 | Complete |
3200 Meter Run | |||||
12:02.39 | Rayna Kucharyski | 5th | Finals H2 | Complete | |
13:12.23 | Sarah Swofford | 17th | Finals H2 | Complete | |
13:15.20 | Kate Stocksen | 18th | Finals H1 | Complete | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:47.92 | Relay Team | 5th | Finals H3 | Complete | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:05.55 | Relay Team | 3rd | Finals H3 | Complete | |
4x800 Meter Relay | |||||
9:37.64 | SB | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete |
Long Jump | |||||
17-2.5 | Jayelle Austin | 5th | Finals H4 | Complete | |
15-11 | Nay Nay Elbert | 17th | Finals H3 | Complete | |
Pole Vault | |||||
9-0 | Ella Hopkins | 7th | Finals H1 | Complete | |
9-0 | SB | Taylor Sherl | 8th | Finals H1 | Complete |
8-6 | Katlynn Harbert | 9th | Finals H1 | Complete | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
10.90 | Jaylen Jones | 9th | Finals H10 | Complete | |
11.36 | EMERY NEELEY | 27th | Finals H7 | Complete | |
11.39 | Aidan Dean | 30th | Finals H8 | Complete | |
400 Meter Dash | |||||
50.72 | Carlan Buckles | 5th | Finals H10 | Complete | |
52.26 | Hunter McAlister | 15th | Finals H8 | Complete | |
800 Meter Run | |||||
2:03.74 | SB | Evan Carter | 7th | Finals H4 | Complete |
2:06.81 | Charles Ferriman | 19th | Finals H5 | Complete | |
2:13.41 | SB | Brantley Turman | 28th | Finals H4 | Complete |
1600 Meter Run | |||||
4:27.19 | Casey Little | 3rd | Finals H3 | Complete | |
4:31.81 | Isaac Krueger | 6th | Finals H3 | Complete | |
4:35.59 | Dane Janowski | 8th | Finals H3 | Complete | |
3200 Meter Run | |||||
10:50.89 | Eric Reed | 25th | Finals H2 | Complete | |
110 Meter Hurdles | |||||
15.33 | Boone Bennett | 8th | Finals H6 | Complete | |
300 Meter Hurdles | |||||
39.65 | Boone Bennett | 2nd | Finals H6 | Complete | |
4x100 Meter Relay | |||||
42.89 | Relay Team | 7th | Finals H4 | Complete | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:31.32 | Relay Team | 9th | Finals H4 | Complete | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:26.22 | Relay Team | 5th | Finals H4 | Complete | |
4x800 Meter Relay | |||||
7:59.52 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete | |
High Jump | |||||
6-0 | Destin Spotwood | 8th | Finals H1 | Complete | |
Long Jump | |||||
21-2.5 | Larret Brown | 14th | Finals H4 | Complete | |
20-10.5 | Sam Dennis | 17th | Finals H4 | Complete | |
20-9.5 | Tru Thomas | 20th | Finals H3 | Complete | |
Pole Vault | |||||
13-0 | Hunter Murnan | 4th | Finals H1 | Complete |