Girls 5K Varsity
PL - - Name - gr school - - Time
1 1 6003 Alexzandria Hernandez 12 ENID 1 03:45.4 18:47.2
2 2 7240 Elora Jones 9 YUKON 1 03:49.2 19:05.9
3 3 7140 Annabel White 10 WESTMOORE 1 03:51.0 19:14.9
4 4 5863 Veagan Jones 10 EDMOND MEMORIAL 1 04:01.1 20:05.5
5 5 5877 Shay Burke 11 EDMOND SANTA FE 1 04:02.4 20:11.8
6 6 7128 Madalyn Harper 12 WESTMOORE 2 04:03.6 20:17.9
7 7 7125 Peyton Glenn 11 WESTMOORE 3 04:07.7 20:38.7
8 8 6004 Maria Hernandez 11 ENID 2 04:07.9 20:39.6
9 9 6729 Noel Lawver 12 PONCA CITY 1 04:09.4 20:46.9
10 10 7119 Madison Altom 10 WESTMOORE 4 04:10.6 20:53.0
11 11 5870 Adeline Oconnor 11 EDMOND MEMORIAL 2 04:11.0 20:54.9
12 12 5883 Britton Russell 9 EDMOND SANTA FE 2 04:11.4 20:56.8
13 13 5868 Leah Mouland 9 EDMOND MEMORIAL 3 04:13.6 21:07.9
14 14 7124 Allie Glenn 9 WESTMOORE 5 04:14.4 21:12.1
15 15 7127 Erin Greenslade 11 WESTMOORE 6 04:14.5 21:12.7
16 6873 Isabel Lynch 9 STILLWATER 1 04:15.9 21:19.6
17 16 5995 Genesis Carrillo 11 ENID 3 04:16.0 21:20.0
18 17 7225 Asley Baker 9 YUKON 2 04:17.4 21:26.8
19 18 5450 Riley Schoelen 9 CARL ALBERT 1 04:18.1 21:30.4
20 19 5998 Kinley Davis 12 ENID 4 04:19.1 21:35.4
21 20 5872 Emma Perkins 12 EDMOND MEMORIAL 4 04:20.3 21:41.8
22 21 5875 Taylor Teifke 11 EDMOND MEMORIAL 5 04:20.6 21:43.0
23 22 6631 Jayce Fallon 12 PIEDMONT 1 04:20.8 21:44.0
24 23 7121 Madison Brown 11 WESTMOORE 7 04:21.2 21:45.9
25 24 5876 Samantha Thompson 11 EDMOND MEMORIAL 6 04:23.3 21:56.6
26 25 7248 Desiree Walker 10 YUKON 3 04:25.2 22:06.1
27 26 5867 Anna Mitchell 11 EDMOND MEMORIAL 7 04:26.5 22:12.7
28 27 6644 Sydnei Storts 11 PIEDMONT 2 04:26.7 22:13.4
29 28 5879 Bella Casapao 11 EDMOND SANTA FE 3 04:27.0 22:15.2
30 29 6640 Caroline Mccown 9 PIEDMONT 3 04:27.3 22:16.3
31 30 5878 Sarah Butler 9 EDMOND SANTA FE 4 04:27.5 22:17.3
32 31 5884 Janai Wolfe 9 EDMOND SANTA FE 5 04:28.1 22:20.5
33 32 6732 Trinity Regnier 9 PONCA CITY 2 04:30.4 22:31.9
34 33 5438 Allie Capps 9 CARL ALBERT 2 04:32.6 22:43.2
35 34 5446 Mallory Pursell 10 CARL ALBERT 3 04:33.9 22:49.4
36 35 6463 Emily Rojas 11 PCO-PUTNAM CITY 1 04:36.2 23:01.3
37 36 6438 Christina Gilfillan 10 PCO-PUTNAM CITY 2 04:36.9 23:04.3
38 37 6419 Sheba Arpanahi 10 PCO-PUTNAM CITY 3 04:37.7 23:08.6
39 38 5436 Madison Barron 10 CARL ALBERT 4 04:38.2 23:10.8
40 39 5454 Josie Wiley 10 CARL ALBERT 5 04:40.0 23:20.2
41 40 6016 Grace Voth 11 ENID 5 04:40.2 23:21.1
42 6869 Lauren Egleston 12 STILLWATER 2 04:40.5 23:22.5
43 41 7237 Myka Heimbach 11 YUKON 4 04:40.8 23:24.0
44 42 6005 Nikita Higbee 11 ENID 6 04:41.0 23:24.8
45 43 5882 Cynthia Jennings 11 EDMOND SANTA FE 6 04:41.1 23:25.4
46 44 6462 Blancaflor Rojas 9 PCO-PUTNAM CITY 4 04:42.8 23:34.2
47 6827 Molly Plumlee 7 SHAWNEE MIDDLE SCHOO 1 04:43.4 23:37.1
48 45 6446 Anahi Lopez 8 PCO-PUTNAM CITY 5 04:44.0 23:40.0
49 46 6646 Ava Woolery 9 PIEDMONT 4 04:44.6 23:42.9
50 47 5442 Rachel Hardy 10 CARL ALBERT 6 04:44.7 23:43.3
51 48 7230 Lauren Brown 9 YUKON 5 04:44.8 23:44.1
52 49 6418 Jocelyn Anthony 9 PCO-PUTNAM CITY 6 04:45.7 23:48.7
53 50 7246 Taylor Smith 11 YUKON 6 04:46.2 23:50.8
54 51 7045 Daizy Salas 12 US GRANT 1 04:48.6 24:03.0
55 52 6625 Sarah Christensen 10 PIEDMONT 5 04:49.7 24:08.5
56 53 5529 Emma Victery 9 CHICKASHA 1 04:50.2 24:10.9
57 6877 Jordan Weldon 11 STILLWATER 3 04:50.6 24:13.1
58 54 6352 Hallie Wilson 12 PCN-PUTNAM CITY NORT 1 04:51.7 24:18.4
59 6866 Sydney Bellah 12 STILLWATER 4 04:53.6 24:28.2
60 55 7047 Stephanie Young 10 US GRANT 2 04:54.3 24:31.6
61 6309 Briana Najar 9 NORTHWEST CLASSEN 1 04:54.5 24:32.3
62 56 6349 Lauren Treece 11 PCN-PUTNAM CITY NORT 2 04:55.4 24:37.2
63 57 6726 Krystine Hines 9 PONCA CITY 3 04:57.0 24:44.9
64 58 6734 Dixiana Trant 11 PONCA CITY 4 04:57.9 24:49.5
65 59 6010 Jessica Kissam 10 ENID 7 05:02.2 25:11.2
66 60 6342 Lauren Onofrio 12 PCN-PUTNAM CITY NORT 3 05:02.3 25:11.7
67 61 6441 Lezlie Gutierrez 10 PCO-PUTNAM CITY 7 05:02.5 25:12.5
68 62 7044 Fernanda Rios 12 US GRANT 3 05:03.6 25:17.9
69 63 7244 Cristen Rupel 11 YUKON 7 05:03.8 25:19.2
70 6302 Maricruz De La Rosa Leija 10 NORTHWEST CLASSEN 2 05:04.3 25:21.7
71 64 6626 Lana Daniels 9 PIEDMONT 6 05:06.1 25:30.7
72 65 6633 Valerie Flores 10 PIEDMONT 7 05:07.7 25:38.3
73 66 6731 Taylor Phillips 10 PONCA CITY 5 05:11.8 25:59.2
74 67 6329 Riley Bickerstaff 10 PCN-PUTNAM CITY NORT 4 05:17.1 26:25.4
75 68 6325 Katie Acosta 9 PCN-PUTNAM CITY NORT 5 05:18.3 26:31.8
76 69 6339 Teagan Lareau 11 PCN-PUTNAM CITY NORT 6 05:18.8 26:33.9
77 70 6347 Courtney Tate 12 PCN-PUTNAM CITY NORT 7 05:18.9 26:34.4
78 71 5525 Su Xhian Lim 12 CHICKASHA 2 05:26.4 27:11.9
79 72 7040 Perla Arroyo 9 US GRANT 4 05:27.1 27:15.7
80 5985 Audrey Spott 10 EL RENO 1 05:27.6 27:17.9
81 73 7039 Cheneca Alexander 12 US GRANT 5 05:27.7 27:18.7
82 74 5524 Hayden Fergason 11 CHICKASHA 3 05:33.8 27:48.9
83 75 7042 Monserrat Lozano 12 US GRANT 6 05:37.4 28:07.0
84 76 5523 Asia Carney 10 CHICKASHA 4 05:53.5 29:27.3
85 77 5528 Ashlin Tryczak 12 CHICKASHA 5 05:56.1 29:40.3
86 5986 Adriana Tahdooahnippah 9 EL RENO 2 06:01.1 30:05.4
Boys 5K Varsity
PL - - Name - gr school - - Time
1 1 6898 Vlad Munteanu 12 STILLWATER 1 03:06.9 15:34.5
2 2 7152 Johan Juarez 10 WESTMOORE 1 03:10.4 15:52.3
3 3 5885 Jose Aguilar 12 EDMOND SANTA FE 1 03:10.9 15:54.4
4 4 5476 Camden Shaw 12 CARL ALBERT 1 03:12.1 16:00.4
5 5 6499 Joba Fabiyi 11 PCO-PUTNAM CITY 1 03:14.5 16:12.3
6 6 6653 Blake Cope 11 PIEDMONT 1 03:16.0 16:19.8
7 7 7052 Jose Cardenas 12 US GRANT 1 03:17.8 16:28.9
8 8 6019 Kyler Clark 11 ENID 1 03:18.2 16:30.9
9 9 7256 Elijah Ankrom 12 YUKON 1 03:19.2 16:36.2
10 10 7270 Noah Hanscom 11 YUKON 2 03:19.9 16:39.3
11 11 7150 Hunter Hart 11 WESTMOORE 2 03:20.1 16:40.7
12 12 6676 Paul Welch 11 PIEDMONT 2 03:20.4 16:42.0
13 13 6895 Taegen Mattox 10 STILLWATER 2 03:21.5 16:47.3
14 14 6650 Garrett Bickley 10 PIEDMONT 3 03:21.5 16:47.7
15 15 6611 Christian Escritt 12 PCW-PUTNAM CITY WEST 1 03:22.4 16:52.0
16 16 5470 Matt Moler 12 CARL ALBERT 2 03:23.2 16:56.0
17 17 5895 Connor Mayfield 10 EDMOND SANTA FE 2 03:23.5 16:57.5
18 18 5458 Jacob Dodson 12 CARL ALBERT 3 03:24.1 17:00.4
19 19 7277 Kolby Mccoy 11 YUKON 3 03:24.1 17:00.7
20 20 5907 Max Wheeler 10 EDMOND SANTA FE 3 03:24.3 17:01.6
21 21 5455 Eric Aguilar 12 CARL ALBERT 4 03:24.6 17:03.2
22 22 7156 Dajon Luper 12 WESTMOORE 3 03:25.9 17:09.5
23 23 6648 Jadon Barker 11 PIEDMONT 4 03:26.0 17:09.9
24 24 6036 Philip Starr 12 ENID 2 03:26.2 17:11.0
25 25 5464 Jack Groves 9 CARL ALBERT 5 03:26.4 17:11.9
26 26 7058 Marco Mendoza 12 US GRANT 2 03:27.6 17:17.9
27 27 6758 Justin Thompson 9 PONCA CITY 1 03:28.0 17:19.8
28 28 7280 Grant Olander 12 YUKON 4 03:28.3 17:21.3
29 29 6619 Dawson Nyguen 11 PCW-PUTNAM CITY WEST 2 03:28.6 17:22.8
30 30 5891 Luke Dixon 9 EDMOND SANTA FE 4 03:28.7 17:23.4
31 31 5465 Jacob Larson 10 CARL ALBERT 6 03:28.7 17:23.8
32 32 5469 Hunter Mead 11 CARL ALBERT 7 03:29.5 17:27.4
33 33 6665 Hunter Morgan 11 PIEDMONT 5 03:29.7 17:28.5
34 34 7283 Cade Pope 9 YUKON 5 03:29.8 17:29.3
35 35 7273 Kohl Kimmel 10 YUKON 6 03:30.0 17:30.1
36 36 7178 Skyler Taylor 12 WESTMOORE 4 03:30.5 17:32.7
37 37 6896 Blake Moore 12 STILLWATER 3 03:30.9 17:34.5
38 38 6907 Kyle Vandeventer 12 STILLWATER 4 03:31.4 17:37.0
39 39 6029 Austin Hisey 11 ENID 3 03:31.7 17:38.4
40 40 6656 Jace Hartis 9 PIEDMONT 6 03:31.8 17:39.0
41 41 6564 Rodrigo Rodriguez 10 PCO-PUTNAM CITY 2 03:32.0 17:39.8
42 42 5544 Zach Snyder 10 CHICKASHA 1 03:32.0 17:40.1
43 43 5533 Thomas Bitsche 12 CHICKASHA 2 03:32.8 17:43.8
44 44 6557 William Ramirez 9 PCO-PUTNAM CITY 3 03:33.1 17:45.6
45 45 7055 Andrew Lopez 9 US GRANT 3 03:33.3 17:46.4
46 46 6317 Gerrardo Gutierrez 12 NORTHWEST CLASSEN 1 03:33.3 17:46.6
47 47 7264 Kyle Crow 10 YUKON 7 03:35.2 17:56.2
48 48 6369 Korbin Cunningham 12 PCN-PUTNAM CITY NORT 1 03:36.2 18:01.2
49 49 7146 Brandon Crockett 12 WESTMOORE 5 03:36.7 18:03.6
50 50 6035 Trigg Randall 11 ENID 4 03:37.2 18:05.8
51 51 7066 Edgar Trejo 10 US GRANT 4 03:37.3 18:06.5
52 52 6887 Christian Fair 9 STILLWATER 5 03:37.7 18:08.5
53 53 6673 Isaac Stovall 11 PIEDMONT 7 03:37.8 18:09.3
54 54 6741 Garrett Coats 12 PONCA CITY 2 03:38.6 18:13.1
55 55 5903 Luke Stevens 9 EDMOND SANTA FE 5 03:39.0 18:15.0
56 56 6622 Quinn Rodger 10 PCW-PUTNAM CITY WEST 3 03:39.1 18:15.3
57 57 6879 Gaston Aime 11 STILLWATER 6 03:39.5 18:17.7
58 58 6559 Ivan Rangel 9 PCO-PUTNAM CITY 4 03:39.9 18:19.6
59 59 7065 Ajay Short 9 US GRANT 5 03:41.6 18:27.9
60 60 6535 Leonardo Lopez De La Rosa 10 PCO-PUTNAM CITY 5 03:42.0 18:29.8
61 61 6897 Landon Moore 10 STILLWATER 7 03:42.7 18:33.5
62 62 6615 Aleksei Keller 9 PCW-PUTNAM CITY WEST 4 03:43.6 18:38.0
63 63 5904 Jace Taggart 11 EDMOND SANTA FE 6 03:44.4 18:42.2
64 64 7167 Rey Rodriguez 12 WESTMOORE 6 03:44.5 18:42.4
65 65 7153 Tristen Kelley 11 WESTMOORE 7 03:45.2 18:45.9
66 66 6533 Emmauel Lopez 9 PCO-PUTNAM CITY 6 03:46.6 18:52.9
67 67 6018 Anthony Carranza 10 ENID 5 03:47.4 18:56.8
68 68 6617 Edgar Montonya 11 PCW-PUTNAM CITY WEST 5 03:48.0 18:59.9
69 69 6579 Brock Vandersypen 11 PCO-PUTNAM CITY 7 03:48.1 19:00.7
70 70 6757 Gage Snyder 11 PONCA CITY 3 03:49.1 19:05.4
71 71 7062 Juan Robles 10 US GRANT 6 03:50.1 19:10.3
72 72 6315 Mario Chavez 9 NORTHWEST CLASSEN 2 03:50.2 19:11.0
73 73 6037 Noah Voth 9 ENID 6 03:52.3 19:21.6
74 74 6738 Elias Caniz-lopez 9 PONCA CITY 4 03:55.3 19:36.7
75 75 6323 Edgar Ramirez 12 NORTHWEST CLASSEN 3 03:57.6 19:47.9
76 76 6756 Blake Rouse 11 PONCA CITY 5 03:58.0 19:49.9
77 77 7049 Miguel Arroyo 11 US GRANT 7 03:58.1 19:50.5
78 78 6404 Marley Scott 11 PCN-PUTNAM CITY NORT 2 03:59.6 19:58.1
79 79 6749 Charles Lemming 9 PONCA CITY 6 04:00.1 20:00.3
80 80 6359 Carlos Carillo 11 PCN-PUTNAM CITY NORT 3 04:01.1 20:05.3
81 81 5543 Chase Novotny 11 CHICKASHA 3 04:01.3 20:06.7
82 82 6386 Brayden Mccoy 11 PCN-PUTNAM CITY NORT 4 04:02.8 20:14.1
83 5990 Drake Holland 10 EL RENO 1 04:03.2 20:16.3
84 83 6414 Evan Verdugo 11 PCN-PUTNAM CITY NORT 5 04:03.3 20:16.5
85 84 5531 Cooper Ballard 10 CHICKASHA 4 04:03.6 20:17.8
86 85 5897 Michael Mueller 10 EDMOND SANTA FE 7 04:09.0 20:45.0
87 86 5542 Brandon Nottingham 10 CHICKASHA 5 04:09.9 20:49.5
88 87 5537 Trenton Freeman 12 CHICKASHA 6 04:11.1 20:55.7
89 88 6608 Tanner Conn 10 PCW-PUTNAM CITY WEST 6 04:11.3 20:56.6
90 89 6017 Thomas Alverado 11 ENID 7 04:11.4 20:56.9
91 90 6321 Josue Moran 11 NORTHWEST CLASSEN 4 04:19.3 21:36.6
92 91 6394 Kyle Owen 11 PCN-PUTNAM CITY NORT 6 04:23.1 21:55.4
93 92 6753 Paul Miller 11 PONCA CITY 7 04:23.3 21:56.4
94 93 6368 Biak Cung 10 PCN-PUTNAM CITY NORT 7 04:23.8 21:59.1
95 94 5539 Carson Jones 10 CHICKASHA 7 04:29.7 22:28.6
96 95 6320 Elvin Mazariegos 12 NORTHWEST CLASSEN 5 04:30.5 22:32.5
97 5993 Everardo Silos 11 EL RENO 2 04:49.7 24:08.7
98 5992 Matthew Kubilus 9 EL RENO 3 04:52.4 24:21.9
99 5991 Samuel Horse 12 EL RENO 4 04:58.3 24:51.4